تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - اعزام تعدادی از مداحان پارس آباد جهت دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی

خبر پارس آباد مغان
 

اعزام تعدادی از مداحان پارس آباد جهت دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی

تعدادی ازمداحان پارس آباد به همراه مداحان کشور در آستانه میلاد این بانوی والامقام برای دیداربا مقام معظم رهبری و بهره مندی از بیانات و رهنمودهای معظم له عازم تهران خواهند شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، به مناسبت سالروز میلاد دخت نبی مکرم اسلام و همانندسال های گذشته، امسال نیز مداحان و شاعران آئینی پارس آباد  به همراه مداحان کشور در آستانه میلاد این بانوی والامقام برای دیداربا مقام معظم رهبری و بهره مندی از بیانات و رهنمودهای معظم له عازم تهران خواهند شد.

بالشزر مسئول کانون مداحان پارس آباد گفت: در این دیدار که با هدف تجدید عهد و پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل(ره) و بیعت دوباره با مقام معظم رهبری انجام خواهد شد، تعدادی از مداحان و شاعران آئینی پارس آباد نیز شرکت خواهند کرد.

وی افزود: کاروان مذکور پس از دیدار با مقام معظم رهبری، به منظور زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) و عرض ارادت به ساحت مقدس امام زمان(عج) رهسپار قم و جمکران شده و سپس به شهرستان باز می‌گردند.

وی در پایان هدف از این دیدار را تجدید بیعت مداحان با مقام معظم رهبری و آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: گوش فرا دادن مداحان به رهنمودهای معظم له در رابطه با اصول مداحی و همچنین بالا بردن سطح آگاهی و تغذیه فکری مداحان اهل بیت از دیگر اهداف این دیدار به شمار می‌رود.ادامه مطلب

طبقه بندی: فرهنگی ، مذهبی، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 22 فروردین 1394 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |