تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - راهپیمایی مردم ولایت مدار پارس آباد در حمایت از مردم مظلوم یمن

خبر پارس آباد مغان
 

راهپیمایی مردم ولایت مدار پارس آباد در حمایت از مردم مظلوم یمن

مردم شهرستان مرزی پارس آباد در حمایت از مردم مظلوم یمن و محکومیت حمله نظامی رژیم سعودی به این کشور تظاهرات کردند.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه پارس آباد مغان پس از اقامه نماز پرشکوه جمعه در حمایت از مردم مظلوم یمن و محکومیت حمله نظامی عربستان سعودی به این کشور تظاهرات کردند.

نمازگزاران جمعه پارس آبادی با در دست داشتن پوسترهایی در حمایت از مردم مظلوم یمن از مصلای امام خمینی(ره) این شهر تا میدان قیام را راهپیمایی کرده و در پایان تظاهرات و جنایات رژیم سعودی و سکوت مجامع بین‌المللی را محکوم کردند.

تظاهرکنندگان پارس آبادی در طول مسیر با سر دادن شعارهایی نظیر انصار الله پیروز است آل سعود نابود است، از مردم مظلوم یمن حمایت کردند.

'مرگ بر آمریکا'، 'مرگ بر اسرائیل'، و 'سعودی جنایت می‌کند آمریکا حمایت می‌کند' نیز از دیگر شعارهای تظاهرکنندگان پارس آبادی بود.

مردم پارس آباد در این تظاهرات تأکید کردند که ملت یمن هیچگاه تنها نبوده و نیستند و ملت ایران با تمام توان در کنار جنبش انصارالله و مقاومت جانانه این کشور قرار داشته و از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.

تظاهرکنندگان پارس آبادی خاطرنشان کردند که ملت مسلمان و مظلوم و مقاوم یمن خاصه جنبش انصار الله و رهبر مبارزش سال‌هاست که برای رهایی از حکام وابسته مبارزه کرده و شهید تقدیم کرده‌اند و امروز نیز به خاطر ایستادگی و مقاومت خود مورد هجوم وحشیانه عربستان و برخی کشورهای مرتجع و وابسته قرار گرفته‌اند و ما امروز به ملت با صلابت یمن اعلام می‌کنیم که با مقاومت مردانه خود، نصرت الهی را به همراه خواهید داشت و ملت ایران با تمام وجود از مقاومت جانانه شما در برابر مزدوران استکبار جهانی حمایت خواهد کرد.ادامه مطلب

طبقه بندی: فرهنگی ، مذهبی، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 فروردین 1394 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |