تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - هشت زندانی جرایم غیر عمد پارس آباد مغان آزاد شدند

خبر پارس آباد مغان
 

هشت زندانی جرایم غیر عمد پارس آباد مغان آزاد شدند

فرماندار پارس آباد از آزادی هشت نفر از زندانیان جرایم غیر عمد این شهرستان در یک ماه گذشته خبر داد.


به گزارش ایرنا، ناصر نصیری امروز سه شنبه در جلسه هیات مدیره انجمن حمایت زندانیان پارس آباد با بیان اینکه این انجمن از یک ماه پیش فعالیت خود را در این شهرستان شروع کرده است، گفت: در این مدت کوتاه گام های بزرگی در راستای حمایت از محکومان مالی غیر کلاهبرداری و خانواده زندانیان در این شهرستان برداشته شده است.

وی افزود: خیرین و افراد نیکوکار منطقه در این مدت 300میلیون ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به انجمن حمایت از زندانیان کمک کرده اند.

وی ادامه داد: باهدف آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد و رفع مشکلات و نیازهای خانواده زندانیان، تعدادی از خیرین شهرستان متعهد شده اند ظرف یک سال 810میلیون ریال کمک کنند.

وی ضمن قدردانی از عمل خداپسندانه خیرین افزود: خانواده زندانیان در دوره زندانی شدن سرپرست خانواده با چالش های اقتصادی و اجتماعی زیادی روبه رو می شوند.

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد یک ماهه انجمن گفت: مردم خیر و نیکوکار این شهرستان همیشه در انجام کارهای خیر و و خداپسندانه پیش قدم هستند.

علی حبیب پور با تشکر و قدردانی از حمایت های دستگاه های اجرایی به خصوص فرماندار، افزود: با حمایت های مسوولان و خیرین، شاهد رفع مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد و خانواده های نیازمندو آزادی تعداد دیگری از زندانیان خواهیم بود.

ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |