تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - برنامه های مختلف عزاداری و مذهبی در ایام فاطمیه دوم درپارس آباد برگزار می‌شود

خبر پارس آباد مغان
 

برنامه های مختلف عزاداری و مذهبی در ایام فاطمیه دوم درپارس آباد برگزار می‌شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در ایام فاطمیه دوم شهرستان پارس آباد خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام حسن باقری در مصاحبه ای زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) را سراسر تقوا دانست و گفت: آن حضرت پاکدامنی، پرهیزکاری، استقامت و شجاعت در برابر مشکلات را به زنان و مردان آزاده جهان درس می دهد. بانویی که در محراب عبادت روشنی بخش فرشتگان عالم بالا بود و نور عبادت خالصانه و عارفانه‌اش آسمانها را روشن می‌ساخت.

وی با بیان اینکه گسترش فرهنگ فاطمی در جامعه، موجب کاهش انحرافات اخلاقی و رفتاری می‌شود اجرای مناسب مراسمات ایام فاطمیه را مهم وضروری دانست و گفت ما باید بتوانیم شخصیت والا و برجسته این بانوی بزرگوار را در تمام ابعاد فردی، خانوادگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بشناسانیم.

حجت‌الاسلام باقری ادامه داد: اعزام مبلغ ومبلغه به مناطق مختلف در ایام فاطمیه، اجرای مراسم سوگواری و عزاداری توسط روحانیان مستقر وهجرت، به راه انداختن دسته جات عزاداری در سطح شهر، برگزاری مراسم سوگواری سالروز شهادت در مسجد جامع شهراز جمله برنامه های ایام فاطمیه شهرستان پارس آباد است.ادامه مطلب

طبقه بندی: فرهنگی ، مذهبی، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |