تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - نامه هایی در ارتباط با الحاق مغان به منطقه آزاد ارس

خبر پارس آباد مغان
 

نامه هایی در ارتباط با الحاق مغان به منطقه آزاد ارس

۹۶۲۰۵۳

دفتر نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در خانه ملت، با توجه به در خواست های مردمی و در راستای تنویر افکار عمومی اقدام به انتشار سه نامه مهم در مورد الحاق به منطقه آزاد ارس کرد.

به گزارش مغانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام برومند، دفتر نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی، با توجه به در خواست های مردمی و در راستای تنویر افکار عمومی اقدام به انتشار سه نامه مهم در مورد الحاق به منطقه آزاد ارس کرد.
نامه اول مربوط به ابلاغ کتبی دستور رئیس جمهور به آقای ترکان، توسط معاون اجرایی رئیس جمهور است. این نامه به صراحت اعلام می کند به پیشنهاد آقای برومند و دستور رئیس جمهور الحاق پارس آباد و بیله سوار در دستور کار قرار بگیرد.
نامه دوم دستوری است که آقای برومند از معاون اول رئیس جمهور اخذ کرده تا در روند الحاق پارس آباد، بیله سوار و همچنین گرمی تسریع صورت پذیرد.
اما نامه سوم که بسیار تامل بر انگیز است نامه ای به تاریخ ۴ بهمن است که در پاسخ نامه به معاون اول داده شده و طی آن به نماینده مغان اعلام شده که موضوع درخواستی توسط نمایندگان اعضا شورای عالی مناطق آزاد و ویژه تصویب شده و در جلسه شورا مطرح خواهد شد. اما در این سه روز چه اتفاقی افتاد و چه کسانی و به چه دلیلی باعث شدند این امر محقق نشود امری است که به زودی به طور مفصل به آن پرداخته خواهد شد.

تصاویر در ادامه مطلب


۹۶۲۰۳۷ ۹۶۲۰۳۸ ۹۶۲۰۵۳ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 17 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |