تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - موافقت وزارت کشور با استعفای فرماندار پارس آباد

خبر پارس آباد مغان
 

موافقت وزارت کشور با استعفای فرماندار پارس آباد

IMG_4665-180x106

یک مقام آگاه در استانداری از پذیرش استعفانامه “ناصیر نصیری” فرماندار پارس آبادمغان از سوی استاندار اردبیل و وزیر کشور خبر داد.

وی گفت: ظرف روزهای آینده فرماندار جدید این شهرستان معرفی و مشغول به کار خواهد شد.

به گزارش مغانه، کارشناسان سیاسی منطقه معتقدند نصیری گرچه تقابل با نماینده منطقه را علت کناره گیری از سمتش عنوان می کند ولی در اصل او به خاطر شرکت در انتخابات مجلس از پست فرمانداری استعفا داده است.

کارشناسان و صاحبنظران می گویند اگر وزیر کشور طی بخشنامه ای کارکنان زیر مجموعه وزارتخانه را مجبور نمی کرد در صورت فعالیت انتخاباتی تا اول اسفند سال جاری استعفا دهند، قطعاً نصیری به این زودی از سمتش کناره گیری نمی کرد.

به گزارش مغانه، نصیری در جلسه معارفه خود در حضور استاندار (۲۱آبان ۹۳) چندین بار از نظر مساعد نماینده پارس آباد و بیله سوار نسبت به خود قدردانی و بر هماهنگی و تعامل با حبیب برومند در انجام امورات محوله تاکید کرد ولی بلافاصله بعد از تصدی پست فرمانداری و شروع بکار، ساز ناسازگاری با نماینده زد و درصدد پیاده کردن برنامه ها و تغییرات و عزل و نصب هایی برآمد که بوی منافع شخصی و تبلیغات انتخاباتی از انها به مشام می رسید که منشا اصلی تقابل و دعوای بین برومند و نصیری دقیقاً همین ها بوده است.

گرچه انتقادات زیادی به عملکرد سه ساله حبیب برومند وارد است ولی واقعیت این است که تحرکات انتخاباتی نصیری از ماهها قبل شروع شده بود و او این پست و شهرستان را نه به عنوان خدمت به مردم بلکه سکویی برای پرش به خانه ملت انتخاب کرده بود که بخشنامه وزارت کشور او را غافلگیر، رشته هایش را پنبه و خوابش را آشفته کرد.ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 17 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |