تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - معلمان نمونه پارس آباد مغان انتخاب شدند

خبر پارس آباد مغان
 

معلمان نمونه پارس آباد مغان انتخاب شدند

نمونه-معلم-۲۱۱۱

معلمان نمونه منطقه ای پارس آباد در سال تحصیلی ۹۴-۹۳معرفی شدند.

به گزارش روز جمعه مغانه، بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش پارس آباد، فرحناز جباری- طاهره رستمی- جواد وقری مقدم- کریم نصیریان اقدم- فیض اله قربانی- رقیه انورزاده- تارویردی حضرتی- عزیزاله نظامی- فیروز شیردل- مطلب محبی و اعظم عسگری، با کسب شرایط و امتیاز لازم به عنوان معلمان نمونه دوره ابتدایی انتخاب شدند.

همچنین در مقطع متوسطه دوره اول، رامین سلمانی- امیراصلان فرضی و مسعود لطیفی به عنوان معلمان نمونه منطقه ای برگزیده شدند.

این گزارش حاکیست، توکل زیادی- داود مهدوی کنده- فرنگیس رحمانی- شهروز فخیمی- حیدر مهدوی- افسون فرهودی- غلامعلی مرادی- فتح اله مرادی و جلیل فرهادی نیز از بین دبیران مقطع متوسطه دوره دوم، به عنوان معلمان نمونه این شهرستان در سطح منطقه انتخاب گردیدند.

در این اطلاعیه همچین آمده است: فرهنگیانی که نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض دارند تا مورخه ۱۶/۱۲/۹۳ فرصت دارند اعتراض کتبی خویش را به شعبه نیروی انسانی ارایه نمایند مهلت تعیین شده به هیجوجه قابل تمدید نبوده و به اعتراضات خارج از تاریخ قید شده ترتیب اثر داده نخواهد شد . این اطلاعیه می افزاید: بدیهی است بعدازانقضای مهلت،هرگونه اعتراض وجاهت قانونی نخواهدداشت و ضمنا نتایج اعلام شده نهایی نبوده و بعد از بررسی اعتراضات چنانچه تغییری در نتیجه بوجود آید مجددا اعلام خواهد شد .

پیشتر، ستاد بزرگداشت مقام معلم استان اردبیل در اطلاعیه ای، از انتخاب موسی توفیقی و روح اله حسن زاده به عنوان معلمان نمونه استانی از منطقه آموزش و پرورش پارس آباد مغان خبر داده بود.
به گزارش مغانه، از فرهنگیان برگزیده استانی و منطقه ای همزمان با هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم در سال ۹۴(۱۲ لغایت ۱۸اردیبهشت) تجلیل خواهد شد.ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 16 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |