تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - مانور رسول اکرم (ص) عزت نیروهای مسلح را نشان داد

خبر پارس آباد مغان
 
امام جمعه پارس‌آباد:
مانور رسول اکرم (ص) عزت نیروهای مسلح را نشان داد

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت: مانور رسول اکرم (ص) عزت نیروهای مسلح را نشان داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام ولی علوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پار‌س‌آباد اظهار کرد:‌ با این صلابت و قدرت حتی دشمنان ما نمی‌توانند به این نظام ارزشی و آرمانی نگاه چپی داشته باشند و ما امروز صلابت و اقتدار واقعی‌ خودمان را از همین توانمندی نیروهای مسلح و خون شهدا داریم که ایثارگرانه برای این مملکت تلاش کردند.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین رزمایش‌های نظامی در کنار نمایش اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران صلابت واقعی ما را در عرصه دفاع از این مرز و بوم نشان می‌دهد، تصریح کرد: کشور ما امروز هر چند مورد طمع بیگانگان است اما صلابت و عزت آن به حدی است که دشمنان نمی‌توانند آسیبی به آن وارد کنند.

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد با یادآوری اینکه انقلاب اسلامی ایران امروز در نقطه امنیت و آرامش واقعی در تلاطم منطقه‌ای قرار گرفته است، گفت: همه کشورها به وجود امنیت پایدار در این سرزمین غبطه خورده و آرزوی رسیدن به این نقطه عزت و عظمت واقعی را دارند.

علوی با اشاره به ایام فاطمیه و ضرورت حرمت نگه داشتن این ایام افزود: از امت حزب‌اللهی این منطقه انتظار می‌رود در تقارن این ایام با عید نوروز حرمت ایام فاطمیه نگه داشته شده و بیش از هر زمان دیگر در شناخت معارف فاطمی تلاش کنیم.

وی حضرت زهرا (س) را الگو و اسوه بی‌نظیر برای زنان عالم خطاب کرد و ادامه داد: بشریت به وجود چنین زن شرافتمند، عزیز و با عزتی افتخار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، خطیب جمعه پارس‌آباد با گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری بیان کرد:‌ روز درختکاری بهانه‌ای است تا با کاشت درخت به شکوه، عظمت و زیباسازی محیط زندگی خود و همچنین توان‌افزایی بیشتر در حوزه گردشگری و طبیعت‌گردی بیفزاییم.

علوی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: در دین اسلام در آیات و روایات مختلف به اهمیت کاشت نهال و صیانت از درخت تاکید شده تا مجموعه‌ای فاخر فراهم آید که همه بتوانند از این ظرفیت عظیم استفاده کنند.

وی رسیدگی به فقرا و نیازمندان را متذکر شد و ادامه داد:‌ در نزدیکی ایام عید باید در همدردی با بینوایان جامعه و رفع نیاز آنها افراد متمول و دارای سرمایه مادی بیشتر تلاش کنند.ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 16 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |