تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - برخورد ارشاد اسلامی پارس آباد با فعالیت غیرقانونی سرپرستان ایرانی خوانندگان جمهوری آذربایجان

خبر پارس آباد مغان
 

برخورد ارشاد اسلامی پارس آباد با فعالیت غیرقانونی سرپرستان ایرانی خوانندگان جمهوری آذربایجان

unnamed

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد گفت: با سرپرستان ایرانی خوانندگان و نوازندگان کشور آذربایجان که به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند بشدت برخورد می کنیم.

به گزارش مغانه، یوسف روزگاری افزود : اجرای  هرگونه برنامه هنری توسط  اتباع بیگانه باید با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام پذیرد اما متاسفانه شاهد هستیم که برخی از خوانندگان و نوازندگان جمهوری آذربایجان تحت سرپرستی برخی فرصت طلبان ایرانی در این شهرستان درمحافل ومجالس عروسی به اجرای برنامه می پردازند که کاملا” غیرقانونی است.

وی گفت : برحسب وظیفه اینجانب اززمانیکه مسئولیت خود را در اداره ارشاد شروع کرده ام باتشکیل جلسات متعدد با سرپرستان  گروههای موسیقی تذکرات لازم را دراین خصوص به آنها داده ایم که از اتباع بیگانه در مجالس استفاده نکنند. روزگاری افزود: اخیرا” باهمکاری برخی از عزیزان اقدام به شناسائی سرپرستان ایرانی نوازندگان وخوانندگان کشور آذربایجان نموده ایم که بافراخوانی آنان به اداره ارشاد تذکر قانونی لازم داده شده است.

رئیس ارشاد پارس آباد در ادامه گفت :  باقاطعیت اعلام می کنم این اداره بدون هیچ گونه اغماضی باسرپرستان ایرانی نوازندگان وخوانندگان کشور آذربایجان که بصورت غیرقانونی فعالیت می نمایند بشدت برخورد وآنان را بعنوان متولیان اشاعه فرهنگ ابتذال به مراجع محترم قضائی معرفی خواهیم کرد.

یوسف روزگاری افزود: ازهمه مردم شریف شهرستان پارس آباد می خواهم برای درنظر گرفتن تاریخ جشن های عروسی به تقویم رسمی کشوردقت داشته باشند وازبرگزاری جشن های عروسی در ایام شهادت ووفات  ائمه معصومین (ع) بپرهیزند.

وی گفت : هیچ گروه موسیقی حق فعالیت در شبهای شهادت ووفات حضرات ائمه معصومین (ع) را ندارد واین اداره با چنین گروههایی به شدت برخورد می کند.ادامه مطلب

طبقه بندی: فرهنگی ، مذهبی، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |