تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون در پارس‌آباد گشایش یافت

خبر پارس آباد مغان
 
در آستانه عید نوروز
نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون در پارس‌آباد گشایش یافت

نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی ویژه عید نوروز در سالن ورزشی شهدای پارس‌آباد گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پارس‌آباد در مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: در این نمایشگاه 50 غرفه از جمله مبلمان، لوستر، تخت، دکوراسیون داخلی با حضور شرکت‌های تولیدی از جمله یافت‌آباد تهران و سایر استان‌ها و شهرستان‌های همجوار در پارس‌آباد به نمایش گذاشته شده است.

 تقی آزاد افزود: اجناس این نمایشگاه در قالب 50 غرفه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است و متقاضیان می‌توانند اجناس مورد نظر خود را با 20 درصد تخفیف نسبت به قیمت‌های بیرون از نمایشگاه خریداری کنند.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را حمایت همه‌جانبه از تولیدکنندگان استانی و شهرستانی، عرضه مستقیم و بی‌واسطه کالا برای عموم شهروندان با قیمت مناسب عنوان کرد و یادآور شد: برپایی نمایشگاه‌های تخصصی در سطح شهرستان یکی از ظرفیت‌های مهم اقتصادی برای بخش تولید و فروش است که در چنین نمایشگاه‌هایی تولیدکنندگان با تعامل یکدیگر دستاوردهای خود را به معرض نمایش می‌گذارند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پارس‌آباد در پایان سخنان خود با بیان اینکه نمایشگاه از 9 تا 12 اسفند ماه سال‌جاری دایر است، درباره ساعت کار آن نیز گفت: این نمایشگاه از ساعت 15 الی 21 شب به مدت چهار روز در سالن سرپوشیده شهدای پارس‌آباد واقع در رو‌به‌روی پارک سبد پارس‌آباد برای برای بازدید عموم دایر است.ادامه مطلب

طبقه بندی: اقتصادی، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |