تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - ۳۵ مورد گفتمان دینی با موضوعات مختلف در نیمه دوم امسال در پارس آباد برگزار شد

خبر پارس آباد مغان
 

دبیر اجرایی گفتمان های دینی پارس آباد

۳۵ مورد گفتمان دینی با موضوعات مختلف در نیمه دوم امسال در پارس آباد برگزار شد

دبیر اجرایی گفتمان های دینی اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد گفت: این اداره در نیمه دوم امسال بیش از ۳۵ گفتمان دینی را در سطح مدارس این شهرستان برگزار کرده است.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، ولی همدم در سخنانی با اشاره به این که در نیمه دوم امسال در مجموع بیش از ۳۵ جلسه گفتمان دینی به همت اداره تبلیغات اسلامی  پارس آباد  در سطح مدارس این شهرستان برگزار شد، اضافه کرد: این گفتمان ها در حوزه های مختلف از قبیل تبیین نهضت عاشورا، اندیشه های حضرت امام (ره)، ولایت و بصیرت، مهدویت، تقلید، آسیب اجتماعی،.. . درمدارس برگزارشده است.

وی افزود: در راستای برگزاری باشکوه جلسات گفتمانی، در این برنامه ها از حضور استاتید برجسته بومی اعم از روحانیون استفاده شده است.

همدم در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات گفتمان اظهار کرد: اگر جلسات گفتمان دینی براساس شیوه نامه و بر طریق صحیح برگزار شود بسیاری از شبهات و سوالات موجود که در ذهن نسل جوان و نوجوان وجود دارد مرتفع خواهد شد.

دبیر اجرایی گفتمان های دینی اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد در پایان اظهار داشت: جلسات گفتمان های دینی درمناطق مختلف با حضور اساتید و روحانیون با رشد کمی و کیفی نسبت به سنوات گذشته برگزار شد.ادامه مطلب

طبقه بندی: فرهنگی ، مذهبی، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |