تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - پارس آباد مغان شهرستان برتر کشور در بخش قهرمانان ورزشی

خبر پارس آباد مغان
 

پارس آباد مغان شهرستان برتر کشور در بخش قهرمانان ورزشی

  رییس اداره ورزش و جوانان پارس آباد مغان گفت: این شهرستان امسال با کسب 51 مدال قهرمانی به عنوان یکی از شهرستان های برتر در بخش قهرمانی کشور مطرح است.


مروت مهرآور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این که ورزشکاران پارس آباد در قالب تیم منتخب استان در مسابقات کشوری حضور داشتند افزود: هفت نفر از ورزشکاران و یک مربی برجسته کشتی شامل افشین بیابانگرد (کشتی) ، جلیل باقری جدی (جانبازان و معلولین) ، فرید ندایی (فوتبال نوجوانان ) ، سجاد سامعی (فوتسال) ، رضا طالبی(کشتی) ، مهدی منافی (کشتی) ، عادل الهی (کونگ فو) و حیدر فرخنده مربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان به اردوی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران دعوت شدند.

وی گفت: از شاخص ترین عناوین کسب شده سال جاری قهرمانی جهان و مقام سومی مسابقات آسیایی اینچئون کره جنوبی توسط افشین بیابانگرد و مدال طلا و نقره مسابقات پارا آسیایی جلیل باقری جدی می باشد.

وی همچنین به اعزام سه ورزشکار پارس آبادی به مسابقات بین المللی اشاره کرد و افزود:

این ورزشکاران با کسب دو عنوان اولی و یک عنوان سومی با دست پر از این مسابقات برگشتند.

او اظهار کرد: در سال جاری بالغ بر پنج هزار ورزشکار سازمان یافته در این شهرستان مرزی در دو بخش مردان و زنان در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی سازماندهی شدند.

او تعداد ورزشکاران سازمان نیافته این منطقه را 70 هزار نفر ذکر کرد.

رییس اداره ورزش و جوانان پارس آباد همچنین با اشاره به برگزاری دوره های مختلف آموزشی و مربیگری گفت: این دوره ها با هدف ارتقای توان علمی مربیان و پیشرفت ورزش برگزار شد و امیدواریم با استمرار این دوره ها و برنامه ریزی مدون و بلند مدت شاهد رونق بخش ورزش منطقه باشیم.

وی در زمینه آغاز عملیات اجرایی احداث خوابگاه 150 نفری در این شهرستان بیان کرد: در بخش عمرانی ساخت سالن های تخصصی و سالن ورزشی در روستاهای پرجمعیت در اولویت قرار دارد.

مهرآور همچنین از افتتاح استخر سرپوشیده این شهرستان پس از 11 سال انتظار در چند روز آینده خبر داد و گفت: این استخر شنا بزرگترین استخر سرپوشیده منطقه به لحاظ موتور خانه و سیستم گرمایشی استاندارد است.

ادامه مطلب

طبقه بندی: ورزشی، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |