تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - 25مکان ورزشی پذیرای ورزشکاران پارس آباد مغان

خبر پارس آباد مغان
 

25مکان ورزشی پذیرای ورزشکاران پارس آباد مغان

فرماندار پارس آباد با اشاره به دستاوردها و خدمات نظام در بخش ورزش پارس آباد گفت : قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ، پارس آباد تنها یک زمین خاکی فوتبال داشت ولی امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ، 25 سالن و مکان ورزشی فعال در منطقه وجود دارد.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا، ناصر نصیری در آیین تجلیل از برگزیدگان رقابت های فرهنگی و ورزشی دهه فجر پارس آباد افزود: این شهرستان مرزی با وجود کمبود اعتبار، به لحاظ استفاده بهینه از این امکانات و تلاش مضاعف مربیان و روسای هیات های ورزشی در بسیاری از رشته های ورزشی در سطح استان پیشرو و پیشتاز است .

وی، با اشاره به نقش پررنگ ورزش در کاهش آسیب های اجتماعی ، ادامه داد: ترغیب جوانان به ورزش زمینه ساز شادابی و نشاط فردی و اجتماعی می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان پارس آباد نیز گفت: در ایام ا... فجر امسال 36 برنامه فرهنگی و ورزشی پرشور تر از سال های قبل در این شهرستان برگزار شد.

مروت مهر آور با اشاره به مشکلات ورزش پارس آباد افزود : شهرستان پارس آباد می تواند قطب ورزش شمال غرب باشد چون استعداد های فراوانی در این منطقه وجود دارد ولی عدم حمایت های مالی بخش خصوصی از ورزش مشکلات زیادی در این حوزه ایجاد میکند

در این مراسم با اهدای لوح و هدیه از منتخبان مسابقات فرهنگی – ورزشی و همچنین ورزشکاران ، مربیان ورزشی پارس آباد تجلیل شد .

ادامه مطلب

طبقه بندی: ورزشی، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 4 اسفند 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |