تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - دولت 80هزار میلیارد ریال در اختیار نظام بیمه ای کشور قرار داد

خبر پارس آباد مغان
 

معاون رییس جمهور در بازدید از بیمارستان 120تختخوابی پارس آباد:

دولت 80هزار میلیارد ریال در اختیار نظام بیمه ای کشور قرار داد

معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز، گفت: دولت با وجود محدودیت شدید بودجه ای، در حوزه سلامت 80هزار میلیارد ریال در اختیار وزارت بهداشت و نظام بیمه ای کشور قرار داده است تا بیمارستان های دولتی سهم بیشتری از هزینه درمان مردم را تقبل کند.


به گزارش ایرنا، مجید انصاری روز چهارشنبه در بازدید از طرح بیمارستان 120تختخوابی پارس آباد، افزود: این روند و حرکت تا رسیدن به نقطه ی مطلوب و پوشش کامل بیمه ها در سراسر کشور و ارائه خدمات درمانی ارزان قیمت در تمام بیمارستان ها ادامه می یابد.

حجت الاسلام حبیب برومند، نماینده پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: امسال مبلغ اعتباری خوبی برای بیمارستان 120تختخوابی پارس آباد در نظر گرفته شده است که امیدواریم با تخصیص و تامین به موقع آن، روند اجرایی این طرح شتاب بیشتری داشته باشد.

وی، با بیان اینکه پارس آباد علاوه بر مردم منطقه به شهرستان های بیله سوار و گرمی و مناطقی از استان آذربایجان شرقی خدمات درمانی ارائه می دهد، بر تخصیص اعتبار کافی و تجهیز این بیمارستان تاکید کرد.

فرماندار پارس آباد نیز گفت: بیمارستان در حال احداث 120تخت خوابی هم اکنون حدود 85درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن 120میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

ایرج بیگدلو، افزود: عملیات اجرایی این پروژه در سال 86شروع شده و تاکنون 150میلیارد ریال هزینه در برداشته است.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 مرداد 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |