تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - مردم پارس آباد حساب ویژه ای از سفر دولت امید و تدبیر برای رفع مشکلات اساسی منطقه باز کرده اند

خبر پارس آباد مغان
 

فرماندار پارس آباد

مردم پارس آباد حساب ویژه ای از سفر دولت امید و تدبیر برای رفع مشکلات اساسی منطقه باز کرده اند

  فرماندار پارس آباد مغان گفت: مردم این شهرستان مرزی حساب ویژه ای از سفر دولت امید و تدبیر به استان اردبیل برای رفع مشکلات اساسی منطقه باز کرده اند.


ایرج بیگدلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به قابلیت های فراوان کشاورزی این منطقه بر لزوم استقرار صنایع تکمیلی و تکمیل چرخه

عرضه محصولات کشاورزی این شهرستان به بازارهای داخلی و خارجی تاکید کرد.

وی توجه به کاهش حوادث رانندگی در ترمیم راه های ارتباطی به ویژه در محور ارتباطی پارس آباد ، اردبیل را مهم ترین مطالبه مردم شهرستان پارس آباد ذکر کرد و خواستار تامین اعتبارت لازم برای توجه به اصلاح فیزیکی و ارتقای سطح بهره وری و ترافیکی و چهار خطه کردن این مسیر شد.

وی توسعه و ایجاد خطوط جاده ای ، ریلی و هوایی شهرستان پارس آباد را ضروری دانست و گفت: راه آهن میانه باید به اردبیل و سپس به پارس آباد و از این منطقه نیز به قفقاز ، گرجستان ، روسیه و اروپا متصل شود.

وی اظهار کرد: تسریع در تکمیل و تجهیز بیمارستان پارس آباد و رفع مشکلات بخش بهداشت ، درمان و سلامت از دیگر مطالبات مردم منطقه از رییس جمهوری و دولتمردان است و زیرساخت های این بخش باید تقویت شود.

وی افزود: تحقق توسعه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی در این شهرستان با بحث ایجاد منطقه آزاد تجاری و بررسی کارشناسانه این طرح نیز باید پیگیری شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به پتانسیل های شرکت های کشت صنعت مغان و پارس و نقش موثر این شرکت ها در بهنیه سازی کشاورزی و ارتقای اقتصاد مردم منطقه اشاره کرد و گفت: این شرکت ها باید همچنان در تصدی گری دولت قرار بگیرد و مردم از ثمرات آن استفاده کنند.

ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 مرداد 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |