تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - نمایش ˈدل و دشنهˈ پارس آباد منتخب جشنواره تئاتر استان اردبیل

خبر پارس آباد مغان
 

نمایش ˈدل و دشنهˈ پارس آباد منتخب جشنواره تئاتر استان اردبیل

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد مغان گفت: نمایش ˈدل و دشنهˈ از این شهرستان به کارگردانی غریب منوچهری در جایگاه اول بیست و دومین جشنواره تئاتر استان اردبیل قرار گرفت.


یوسف روزگاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس آرای هیات داوران جشنواره این

در بخش های مختلف صاحب رتبه برتر و جایگاه ممتاز شد و به عنوان برترین اثر راهی جشنواره منطقه ای تئاتر شد.

وی گفت: بر اساس آرای هیات داوران در بخش موسیقی نیز اثر برتر به نمایش ˈدل و دشنهˈ در طراحی لباس و طراحی صحنه نیز این نمایش نیز به عنوان برترین اثر انتخاب شد.

وی اظهار کرد: در بخش بازیگری مرد نیز مهرداد حسینی ، حسین نصیری و احمد پروستان هر سه از بازیگران نمایش ˈدل و دشنهˈ توانستند خوش بدرخشند.

او گفت: در بخش بازیگری زن نیز مریم ندایی بازیگر این تئاتر به همراه مونا محمدنژاد به خاطر بازی خوب در این نمایش توانستند در جایگاه های اول و دوم قرار بگیرند.

روزگاری افزود: در بخش کارگردانی هم غریب منوچهری هنرمند توانمند این شهرستان به خاطر نمایش ˈدل و دشنهˈ رتبه دوم را به دست آورد و حمید رستمی نویسنده این نمایش با کسب عنوان سومی بخش نمایشنامه نویسی لوح سپاس و جایزه نقدی جشنواره را دریافت کرد.

به گزارش ایرنا ، آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره تئاتر استان اردبیل شامگاه جمعه در تالار شمس عطار اردبیلی مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل برگزار شد.

ادامه مطلب

طبقه بندی: فرهنگی ، مذهبی، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 مرداد 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |