تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - نابودی صهیونیسم با همگرایی امت اسلامی اتفاق می‌افتد

خبر پارس آباد مغان
 
امام جمعه پارس‌آباد:
نابودی صهیونیسم با همگرایی امت اسلامی اتفاق می‌افتد

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت: رهایی ملت‌های آزاده جهان اسلام از یوغ استکبار با اتحاد و همبستگی امت اسلامی امکان‌پذیر است که با محوریت ارزش‌های دینی باید این اتفاق بیفتد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام ولی علوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پارس‌آباد اظهار کرد: امروز جهان اسلام گرفتار غده سرطانی صهیونیسم است که به هر شکل ممکن سعی می‌کنند تا عالم اسلام را مورد هجمه و یورش قرار داده و از مسیر واقعی به حاشیه برانند.

وی گفت: برعکس این تصور دشمنان، مسلمانان جهان هرگز مسئله فلسطین و قدس شریف را به عنوان یک امر ثانویه مدنظر قرار نمی‌دهند بلکه این حمایت‌ها و تلاش برای آزادی قدس شریف یک امر بنیادینی است که از اعتقادات اسلامی و دینی مسلمانان نشأت گرفته و تا ثمربخشی کامل این تلاش‌ها ادامه پیدا می‌کند.

امام جمعه پارس‌آباد افزود:‌ ملت فلسطین سال‌ها است که در آزمون مقاومت، پایداری و ایستادگی پیروز شده و بدون هیچ ترس و واهمه‌ای در برابر صهیونیست‌های ددمنش ایستادگی کرده و هرگز نیز نمی‌خواهد از این میدان عقب‌نشینی کند.

علوی بیداری امت اسلامی را برگ برنده آنها در مقابل لکه ننگین عالم اسلام یعنی رژیم صهیونیستی بیان کرد و ادامه داد: رژیم صهیونیستی به نقطه پایانی عمر فلاکت‌بار خود رسیده و دیگر نمی‌توان برای آن حیاتی قائل شد.

وی حمایت‌های ملت ایران را حمایت‌های همیشه جاری و ساری اعلام کرد و گفت:‌ 35 سال است که کارنامه حمایت از فلسطین به عنوان یک کارنامه درخشان در سند افتخار این ملت و گنجینه آن به یادگار مانده و هرگز نیز از اذهان پاک نمی‌شود.

علوی راهپیمایی امروز مردم منطقه را یک راهپیمایی غرورآفرین و دارای ابهت با هدف حمایت از مظلومان روزگار اعلام کرد و افزود: قطعاً شیاطین از این حضور بیمناک می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، خطیب جمعه پارس‌آباد با تبریک عید سعید فطر تصریح کرد: ‌این روز، روز جایزه گرفتن امت اسلامی بعد از یک ماه روزه‌داری و تحمل همه سختی‌هاست که مؤمنان می‌توانند با حضور در نماز روز عید فطر از رحمت و غفران الهی استفاده کنند.ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 3 مرداد 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |