تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - منشأ بسیاری از چالش ها و اختلاف ها در جهان به دلیل دور شدن از قرآن است

خبر پارس آباد مغان
 

فرماندار پارس آباد:

منشأ بسیاری از چالش ها و اختلاف ها در جهان به دلیل دور شدن از قرآن است

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه قرن حاضر، قرن زر و زور و تزویر است، گفت: منشأ و خاستگاه بسیاری از چالش ها، تنش ها و اختلاف ها در جهان به دلیل دور شدن از قرآن کریم است.


به گزارش روز جمعه ایرنا، ایرج بیگدلو در آیین بدرقه گروه 11نفره حافظان موسسه قرآنی تسنیم پارس آباد برای اجرای زنده در طرح بزرگ قرآنی 1448 شبکه قرآن و معارف سیما، افزود: انس با قرآن، سبب رستگاری و سعادت واقعی انسان در دنیا و آخرت می شود.

وی، با بیان اینکه باید فرزندان خود را از سنین کودکی با قرآن و مفاهیم و آموزه های دینی آشنا کنیم، اظهار کرد: اشاعه ی فرهنگ قرآنی در جامعه و آشنا سازی هرچه بیشتر نسل جوان و نوجوان با کتاب آسمانی، از مهم ترین راه های مقابله با هجمه های فرهنگی بیگانگان است.

وی، به ظرفیت های بالای این شهرستان در زمینه ی قرآن اشاره و بیان کرد: پارس آباد با وجود قرار گرفتن در خط مقدم تهاجم فرهنگی بیگانگان، مهد تربیت و پرورش قرآن آموزان و قرآن پژوهان است.

او، حافظان قرآن موسسه تسنیم را، سفیران قرآنی این منطقه دانست و ابراز امیدواری کرد با اجرای خوب در طرح قرآنی 1448شبکه قرآن، سفیران و نماینده شایسته ای برای این شهرستان ولایت مدار باشند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد نیز گفت: پارس آباد، اولین شهرستان در سطح کشور است که حافظان قرآن آن در برنامه 1448شبکه قرآن به صورت زنده برنامه اجرا می کنند.

یوسف روزگاری، با ابراز رضایت از فعالیت ها و عملکرد موسسه قرآنی تسنیم این شهرستان افزود: فعالیت ها و تلاش های این موسسه در ترویج فرهنگ قرآن در جامعه بسیار موثر است.

در این مراسم فرماندار پارس آباد با اعطای هدیه ای از خدمات و تلاش های ˈولی شجاعیˈ مدیر موسسه قرآنی تسنیم این شهرستان قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، امسال طرح بزرگ قرآنی 1448 شبکه قرآن و معارف سیما با موضوع قرآن کریم و محوریت سبک زندگی اسلامی از 22خرداد ماه شروع شده است که این طرح عظیم تا 16شهریور سال جاری ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |