تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - اوضاع اقتصادی کشورمان رو به بهبود است

خبر پارس آباد مغان
 

نماینده پارس آباد مغان : اوضاع اقتصادی کشورمان رو به بهبود است

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار مغان گفت :با تدابیر دولت و اقدامات انجام شده اوضاع اقتصادی کشور رو به بهبود است.


به گزار ایرنا، حجت الاسلام حبیب برومند روز جمعه در مصلی این شهر و در اجتماع نمازگزاران افزود: کمبود اعتبار و شغل از مشکلات مهم کشوراست اما مسوولان برای رونق اقتصاد کشور تلاش می کنند.

وی یکی از مشکلات منطقه را رکود و تعطیلی واحدهای تولیدی ذکر کرد و با تاکید بر فعالیت دوباره کارخانه های در حال تعطیل این شهرستان اظهار کرد: باید کاری کنیم که سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این منطقه رغبت نشان دهند.

او، تنها راه برون رفت از وضع موجود و غلبه بر مشکلات اقتصادی را توجه به بخش کشاورزی و سرمایه گذاری کلان در این حوزه دانست و گفت: در صورت رونق بخش کشاورزی و فعالیت دوباره کارخانه های راکد، شاهد ایجاد اشتغال برای تعداد زیادی از جویندگان کار در منطقه خواهیم بود.

برومند، الحاق دشت مغان به منطقه آزاد تجاری ارس را از مطالبات جدی مردم این خطه اعلام کرد و افزود: در صورت پیوستن پارس آباد و دیگر مناطق دشت مغان به منطقه آزاد ارس، شاهد رونق و پیشرفت و ابادانی این منطقه و افزایش درآمد مردم خواهیم بود.

وی، از پیگیری ارتقای بخش اصلاندوز به شهرستان، روستاهای بّران، شورگل و انجیرلو به بخش خبر داد و گفت: در صورت تحقق، اواضاع اجتماعی و معیشتی مردم این مناطق متحول خواهد شد.

ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |