تبلیغات
خبر پارس آباد مغان - جنایت های اسرائیل نتیجه سکوت مجامع بین المللی است

خبر پارس آباد مغان
 

امام جمعه پارس آباد

جنایت های اسرائیل نتیجه سکوت مجامع بین المللی است

  امام جمعه پارس آباد مغان گفت: جنایت های اسرائیل در غزه نتیجه سکوت مجامع بین المللی در برابر این رژیم نامشروع است.


به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام ولی علوی در خطبه های نماز جمعه پارس آباد افزود: سکوت معنادار آمریکا و کشورهای غربی که خود را مدعی و حامی حقوق بشر در دنیا قلمداد می کنند در برابر این جنایت ها نشان دهنده پوشالی و دروغین بودن این ادعای آنها است.

وی گفت: روز قدس از برکات امام راحل (ره) بوده و در حقیقت یک تکلیف شرعی است که بر گردن همه ما گذاشته شده و وظیفه داریم در این مراسم بزرگ شرکت کرده و مشت محکمی بر دهان رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی بزنیم.

وی همچنین به فضیلت ماه رمضان و شب های قدر اشاره کرد و گفت: شب قدر شب نزول قرآن و نزول ملائکه الهی در زمین است و در این شب ها درهای جهنم بسته می ماند و در بهشت باز می شود.

وی شب زنده داری و احیا را از اعمال شب های پرخیر و برکت قدر دانست و افزود: دعا و نماز از دیگر اعمال این شب ها برای صفای باطنی و نزدیک شدن به خداوند متعال است.

امام جمعه پارس آباد گفت: شب قدر برتر از هزار ماه و برآورده شدن حاجات و آمرزش گناهان و تضرع است و در این شب فرشتگان و روح به اذان پروردگارشان بر زمین فرود می آیند و مومنان می توانند در این ایام مبارک بهترین و بیشترین بهره را از اوقات پرفیض معنوی داشته باشند.

وی در زمینه سالروز تاسیس شورای نگهبان بیان کرد: مهم ترین وظایف این نهاد مقدس پاسداری و نگهبانی از جمهوریت و اسلامیت نظام ، تطابق قوانین تصویب شده در مجلس با شرع مقدس و قانون اساسی ، بررسی صلاحیت افراد برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ، مجلس و خبرگان رهبری و جلوگیری از ورود عناصر فاقد صلاحیت های لازم و مخالف نظام به بدنه مدیریت کلان کشور است

ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 28 تیر 1393 توسط حسین پورنعمت
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین پورنعمت |